לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-9965791

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  מידע נוסף בנושא

  מגיע לכם ליווי מקצועי ומכיל

  בעולם שבו תהליכים משפטיים מסתבכים עם מורכבויות ופרוטוקולים קפדניים, עורך דין לדיני ירושה הוא לא פחות מגב תומך המנחה את הדרך. הידע, הניסיון והגישה האובייקטיבית הופכים לבעלי ערך רב בתהליך הצוואה. אל תעברו את הסיטואציה הקשה הזאת לבדכם, צרו קשר עוד היום לקבלת הסיוע המשפטי הראוי לכם.

  כיצד מתבצעת חלוקת הנכסים על ידי עורך דין לצוואות

  על פי חוק הירושה אם הנפטר לא השאיר אחריו צוואה יש להגיש צו ירושה אל רשם הירושות ומשם במידה ולא הוגשה התנגדות אפשר יהיה להתקדם אל חלוקת הנכסים, הרכוש והכספים על פי החוק. במידה והוגשה התנגדות הדיון יועבר אל בית המשפט לדיני משפחה להכרעה, ומשם לחלוקת הנכסים בהתאם לכך. במידה ואכן הושארה צוואה, יתבצע צו קיום צוואה וחלוקה הוגנת וחוקית של הנכסים. זוהי אחריות עיקרית בצוואה. עורך דין צוואות דואג כי הנכסים מוערכים כראוי ומחולקים על פי הצוואה, או בהיעדרה, על פי חוק.

  עורך דין צוואות – החבר הכי טוב שלכם ליום שאחרי

  דיני ירושה הם מהמורכבים והרגישים בעולם המשפטים. כאשר אתם שוכרים עורך דין לצוואות בין אם להגשת צו קיום צוואה, צו ירושה או עריכת צוואה חשוב שלעורך הדין תהיה המומחיות והניסיון הדרושים להבנת חוקים אלו על מנת להדריך אתכם בתהליך ביעילות וללא טעויות. היתרונות בתהליך בליווי מקצועי הם בעיקר:

  • חיסכון בזמן

  עם טפסים משפטיים, הופעות בבית המשפט ומשימות רבות אחרות, הליך צוואה עשוי להיות תהליך שלוקח זמן. שכירת עורך דין צוואות יכולה לזרז את התהליך, שכן עורכי הדין מכירים את מערכת בתי המשפט ויש להם את הקשרים הדרושים כדי להעביר מסרים מהר יותר בפרט, ואת התהליך מהר יותר בכלל.

  • פתרון סכסוכים

  ענייני עיזבון עלולים להוביל לרוב לסכסוכים משפחתיים ואי הבנות. עורך דין צוואה פועל כצד שלישי נטול רגש המסייע בגישור ובפתרון סכסוכים. מעורבותם מבטיחה שההחלטות מתקבלות בהתאם לחוק ולרצון הנפטר, ולא על השפעה זו או אחרת או רגש אישי.

  עורך דין צוואות

  עולם הצוואות והירושות הוא עולם סבוך ומורכב. במקרה זה, תפקידו של עורך הדין הוא מרכזי ואף קריטי. אם בחרתם לערוך צוואה חשוב שתדעו שאינכם יכולים לעשות זאת לבד וחייב לתת לצוואה תוקף משפטי על מנת שביום שאחרי, היורשים החוקיים שלכם יהיו במצב בו ברור להם מה הם יורשים ומהם הזכויות שלהם. בדיוק לשם כך מפרט כאן במאמר זה עורך דין ערן דוידוב מהטובים בתחום דיני הירושה בישראל את החשיבות בליווי עורך דין המתמחה בצוואות.

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן