לייעוץ ראשוני התקשרו: 072-3303347

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  עורך דין גירושין בתל אביב

  עו"ד גירושין בתל אביב ערן דוידוב

  בן זוג שמגיש תביעת גירושין ללא עורך דין גירושין בתל אביב (או בן זוג שמקבל תביעת גירושין מבן הזוג השני) לא תמיד יודע למה לצפות. בהרבה מקרים, זו הפעם הראשונה שמישהו צריך באמת להתמודד עם תיק בית משפט אזרחי בכלל.

  עורך דין ערן דוידוב, מומחה לענייני משפחה, מסדיר את הבלבול שחורג מהסערה הרגשית שעלולה להיות קשורה לגירושין ומלווה לקוחות שאינם יודעים כיצד להתמודד עם ההיבטים המשפטיים של התהליך.

  עורך דין גירושין בתל אביב מסביר ללקוחותיו על מאפייני תביעת גירושין

  הליך הגירושין הרשמי בבית המשפט לענייני משפחה מתחיל כאשר אחד מבני הזוג מגיש מסמכי גירושין באמצעות עורך דין גירושין בתל אביב. המסמך העיקרי שיש להגיש לתחילת הגירושין הוא תביעת גירושין, הרכוש, המזונות והמשמורת.

  ברוב המקרים, יש להגיש זאת יחד עם המידע הנדרש שיש לספק לבית המשפט. לאחר שהדבר נעשה, יש להגיש את תביעת הגירושין לבן הזוג השני.

  חובה להעיף את המיתוס המיותר לחלוטין שקובע שהאדם שקיבל תביעת גירושין אינו יכול לעשות כלום עד שיקבל תאריך לדיון

  זה רחוק מלהיות נכון. האמת היא שהגשת תביעת הגירושין מעוררת בדרך כלל דרישה להגשת תגובה בכתב לבית המשפט על ידי הנתבע. קיימת מגבלת זמן להגשת כתב הגנה לבית המשפט על ידי נ, וברוב המקרים היא עומדת על חודש ימים ממועד הגשת התביעה.

  אם מוגשת תביעת גירושין, חשוב מאוד להגיש תגובה בכתב בזמן. בהתאם לעובדות המקרה, קבלת תביעת הגירושין יכולה גם להפעיל את מרוץ הסמכויות כדי למלא בזמן מחויבויות אחרות של בית המשפט.

  ילדים בתביעת גירושין

  אם ילדים מעורבים, מרוץ הסמכויות להגשת תביעת גירושין על ידי עורך דין גירושין בתל אביב יכלול את התחלת מגבלת הזמן לקביעת משמורת בבית המשפט. בבתי משפט מסוימים, זה מתחיל את מסגרת הזמן להחליף מידע עם בן הזוג השני בהתאם לחוק או בהתאם לצו קדם משפט.

  עורך דין ערן דוידוב, מומחה לדיני משפחה עם ותק של 15 שנים בתחום, מייעץ ללקוחותיו להגיש את כתב תביעת הגירושין בהקדם כדי להשפיע על המקום בו תתנהל תביעת הגירושין.

  עורך דין גירושין במרכז

  עבור זוגות שעוברים גירושין, כמעט תמיד התהליך מורכב, במיוחד אם מנסים להתנהל ללא הליווי והייצוג של עורך דין גירושין במרכז. זה מאתגר רגשית וסוחט ביותר עבור כל המעורבים. בעוד שחלק מהסדרי הגירושין ניתנים להסכמה, אחרים ניזונים מכעס וטינה בין שני בני הזוג, מה שמוביל לסכסוך חמור לאורך כל ההליך המשפטי.

  עורך דין ערן דוידוב, מומחה לדיני משפחה וירושה, מלווה זוגות בתהליך הגירושין שלהם, עד להשגת התוצאות המבוקשות.

  לייעוץ ראשוני התקשרו:
  072-3303347

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
   מידע נוסף בנושא

   עו"ד גירושין במרכז

   מעבר לאבל של גירושין מבן הזוג, השליליות של הכעס והקונפליקט עלולה להיות מתישה ומסובכת עבור בני זוג שמנסים לנווט את ההליך המשפטי. מסיבה זו, זוגות רבים העוברים פרידה בוחרים למנות עורך דין גירושין במרכז שמכיר ומבין את עקרונות דיני המשפחה בישראל.

   תפקידו של עורך הדין הוא למזער את נזקי הליך הגירושין ולהבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח שלו בתקופה קשה זו. כאשר נושאים כמו משמורת ילדים, חלוקת רכוש ומזונות מוסכמים בהסדר הגירושין, התוצאה של תיק יכולה להשפיע באופן דרסטי על חייו העתידיים של הלקוח.

   משרד עורכי דין גירושין במרכז

   בתהליך גירושין שמאופיין במחלוקות משמעותיות, לשני בני הזוג תהיה סיבה מדוע לדעתם בתי המשפט צריכים להסכים לטובתם. מכיוון שההעדפות של שני בני הזוג מתוצאות ההליך הן ברוב המקרים מנוגדות, גישה אחת של עורך דין גירושין במרכז היא לבסס הגנה איתנה לכל טענה שהצד השני יציג.

   ההחלטה לנקוט בעמדה זו דורשת עבודה מקיפה לפני המשפט, ויש צורך באיסוף עדויות רבות ככל האפשר כדי שללא קשר לעובדות שיציג הצד השני, ניתן יהיה לספק הסבר הגיוני.

   עורך דין לענייני גירושין במרכז

   עורך דין גירושין במרכז נוקט בכל האמצעים עד השגת הפתרון המוצלח, כולל מאמצים לערער על האמינות של כל המקורות המשמשים את הצוות המשפטי היריב כדי להטות את דעת השופט לטובתכם.

   לעורך דין ערן דוידוב יש ותק של 15 שנים בדיני משפחה וגירושין, והוא ילווה אתכם בתהליך כתב התביעה או ההגנה, עם ייצוג הולם ומקצועי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן