לייעוץ ראשוני התקשרו: 072-3303347

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  עורך דין לענייני משפחה

  שירותי ייעוץ משפטי וליווי בנושא משפחה

  מהם השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי משרד עורכי דין משפחה וכיצד מומלץ לבחור עורך דין המתמחה בדיני משפחה?.

  עורך דין משפחה העוסק ומתמחה בדיני משפחה הינו עורך דין בעל ההסמכה והכישורים הנדרשים למטרות ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בכל אותן סוגיות משפטיות המרכיבות את ענף דיני משפחה בישראל כגון: סוגיות משפטיות הנלוות למוסד הנישואים, סוגיות משפטיות הנלוות להליכי גירושין, סוגיות משפטיות בתחום ההורות וסוגיות משפטיות בנושאי ירושה וצוואה.

  עורכי דין משפחה עוסקים ומתמחים במתן שירותים משפטיים לאורך כל התהליך המשפטי הרלוונטי לכם בתחום דיני המשפחה, ובין יתר השירותים המשפטיים המוצעים על ידם תוכלו למצוא: שירותי ייעוץ משפטי להתוויית אסטרטגיה משפטית לניהול ההליך המשפטי המתנהל בעניינכם.

  משרד עורכי דין משפחה – כיצד מומלץ לבחור? 

  בדומה לכל תחום משפטי אחר, גם עורך דין משפחה מומלץ לבחור בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים העתידים להשפיע על טיב השירותים המשפטיים אשר ילוו אתכם לאורך ניהול ההליך המשפטי בעניינכם.

  בין יתר הפרמטרים לבחירת עורכי דין משפחה אנו ממליצים לכם לבחון את נושא הוותק והניסיון המקצועי של המשרד, את תחומי העיסוק בהם הוא מתמחה (הורות, נישואין וגירושין, ענייני ירושה וצוואה), ומעל הכול את נושא הזמינות למטרות טיפול יעיל ומהיר בעניינכם.

  מה תפקידו של משרד עורכי דין משפחה?

  אין ספק שאחד הנושאים הרגישים בעולם המשפט, הוא דיני משפחה. תחום זה מכיל מגוון רחב של פרוצדורות משפטיות בתחומים שונים, החל מנישואין, הורות, אפוטרופסות, גירושין, ירושות ועוד. הדין המשפטי כולל בתוכו גם את הדין האזרחי וגם את הדין הדתי אשר בא לידי ביטוי בצורות שונות בעיקר בכל הקשור לנישואין, גירושים, מזונות, והמרת דת.

  כשאנשים נדרשים להגיע לפרוצדורה משפטית מסוימת שקשורה לדיני משפחה, עליהם להשתמש בשירותיו של משרדי עורך דין לענייני משפחה. לשמחתם הרבה, ניתן למצוא עורכי דין משפחה במרכז ובמקומות אחרים בארץ. אומנם לא מדובר על התחום המשפטי הפופולארי ביותר, אך בהחלט מדובר באחד התחומים החשובים והבולטים שיש.

  מעבר לעובדה, שהדיון לפני ובזמן המשפט הוא מאוד רגיש וחשוב, הרי שאופי הבחירה בין משרדי עורך דין משפחה הוא אקט מאוד חשוב ומשמעותי, מאחר ואם לא נעשה אותו כמו שצריך, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב, שלצידנו עומד עורך דין חסר ניסיון או כזה שלא מבין את המקרה לעומק, ייתכן גם שנמצא עורך דין עם ניסיון אך עם גישה משפטית שגויה וגרוע לא פחות, עו"ד משפחה שאולי רואה את הדברים נכון מבחינה משפטית, אך לא מבחינה אנושית.

  כאן חשוב להדגיש נקודה משמעותית. להבדיל מתחומים אחרים, בוודאי תחומים מסחריים, בכל מה שקשור לדיני משפחה, כמעט מכל היבט שהוא, יש את העניין של רגישות הנושא. אי אפשר לקיים דיון משפטי בנושא, מבלי להתייחס לשאלה איך הצדדים לוקחים את זה, מה הם מצפים וכיצד הם רוצים שההליך יסתיים.

  משרדי עורך דין לענייני משפחה ידעו להציג בפניהם את התמונה המלאה, כך שגם אם הם לא ישיגו בדיוק את מה שהם רצו, זה עדיין לטובתם, מאחר וזה שומר על שלמות המשפחה או לפחות שומר על הקשר עם הצד השני.

  עורך דין לענייני משפחה מרכז מרכז הארץ או בכל מקום אחר, שרוצה לעשות עבודה טובה ללקוח שלו, חייב לקחת את זה בחשבון. הוא חייב להסתכל על התמונה המלאה, אחרת הוא עלול לנצח בקרב, אך לגרום ללקוח שלו להפסיד במלחמה.

  מה לבדוק בפגישת הייעוץ הראשונה?

  לא משנה כמה עורך הדין מנוסה או מוכשר, אם אתם לא מרגישים בנוח איתו במהלך הפגישה הראשונה- מומלץ שתמשיכו לחפש. בראש ובראשונה וודאו כי אתם מודעים לכל ההשלכות של ההחלטה שאתם מקבלים. הדבר העיקרי והחשוב ביותר היא להימנע מדיונים לצורך נקמה או כעס.

  זו למשל גישה מעולה להבין שאתם כאן כדי לתקן את המצב ולהפוך אותו לטוב הרבה יותר עבור כל המעורבים, וככה תוכלו להתמקד בהתקדמות לעתיד טוב יותר. קחו בחשבון כי גישה חיובית תוביל לתוצאה חיובית..

  תשאלו כמה שאלות נחוצות על מנת להעריך את רקע עורך הדין ואת הניסיון שלו. לפעמים עורכי דין מסוימים טוענים שיש להם ניסיון רב, אך בפועל יש להם מעט מאוד. ככל שתדעו יותר מראש, תמנעו יותר הפתעות בהמשך הדרך. עורך דין משפחה מנוסה יודע אילו צעדים עליכם לנקוט כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר שלכם. אל תתפשרו- דרשו מומחיות וניסיון.

  בקשו המלצות

  אתם לא צריכים לעבוד עם עורך הדין הראשון שנתקלתם בו. בדיוק כמו שאתם מקבלים המלצה לרופא טוב ככה גם תעשו כשאתם בוחרים עורך דין. לאחר שתכינו לכם רשימה של עורכי דין מומלצים מבני המשפחה, הקרובים ומהרשת תיפגשו עם המועמדים, תבצעו מחקר ותחליטו איזה עורך דין מביניהם הכי נכון לכם.

  עמלות סבירות

  עורך הדין שלכם לא צריך לדרוש סכום זול, אך הוא בהחלט צריך לדרוש שכר טרחה הגון. זול זה לא תמיד טוב יותר, אתם לא רוצים שמישהו יעגל פינות או שהתיק שלכם ינוהל על ידי מישהו לא יעיל. מצד שני, אגרות גבוהות לא תמיד מתואמות לייצוג הטוב ביותר בבית המשפט. מצאו עורך דין שיש לו פתרונות גמישים שיתאימו לצרכים שלכם.

  תחומי התמחות

  גירושין

  עורך דין לענייני משפחה גם מתעסק בין היתר בכל תהליכי הגירושין. עורך דין טוב הוא כזה שיעזור לבני הזוג להגיע להסכמות ופשרות, ולהימנע ממלחמות מיותרות. בחלק מהליך הגירושין המפרך, יש את השלב בו צריכים להחליט על משמורת הילדים. עורך דין גירושין יסייע לכם להגיע להחלטה מי יהיה ההורה בעל המשמורת, ומה יהיה האופן בו יתבצעו הביקורים של ההורה השני.

  ירושות

  ידוע שהירושות גורמות לסכסוכים רבים בתוך המשפחה. בני משפחה רבים מנתקים את הקשר, נלחמים זה בזה בשביל רכוש או כסף. תחום הירושות הינו תחום מאוד רגיש וייחודי, סכסוכים משפחתיים מלווים לרוב במשבר אישי או משפחתי רב עוצמה. לכן על עורך הדין שמטפל בתיקים כאלה לפעול ברגישות הנחוצה בתחום.

  לאלימות במשפחה

  עורך דין לענייני משפחה יכול לסייע לקורבנות אלימות במשפחה בקבלת צווי הרחקה, ואפילו במציאת דיור חירום. עורך דין שמכיר את מערכת המשפט ידע באילו טענות יש להשתמש על מנת לשמור על בטחון הקורבנות.

  עורך דין לענייני משפחה ערן דוידוב

  ערן דוידוב הינו עורך דין המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. ערן מבין את התחום בו הוא עוסק, מבין את המורכבויות שיש לסכסוכים בתוך המשפחה ופועל מול לקוחותיו ברגישות מקסימלית.

  המשרד מעניק ללקוחותיו שירות ויחס אישי לאורך כל הייצוג המשפטי, תוך שיתוף ושקיפות מלאה מול הלקוחות בזמן אמת בכל המתרחש בתיק.

  לסיכום

  דיני המשפחה הינם דינים מורכבים, רגישים ובעלי אופי אחר המצריך יחס מיוחד ורגישות יתר. עורך דין לענייני משפחה יכול בהחלט להקל על הסכסוכים ולסייע לבני המשפחה. משרד עורך הדין ערן דוידוב יכול לעזור לכם בכל צורך של דיני משפחה. גירושין לעולם אינם קלים, אך בעזרת מעט עזרה, זאת יכולה להיות התחלה של חיים טובים יותר. מעוניינים בעורך דין לענייני משפחה? חייגו עכשיו למשרד עורך הדין ערן דוידוב למספר 072-3303347 וקבעו ייעוץ שיעשה לכם קצת סדר בראש.

  לייעוץ ראשוני התקשרו:
  072-3303347

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
   עו"ד גירושין וצוואות

   עו"ד ערן דוידוב מתמחה למעלה מ-15 שנים בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לעניני משפחה ובבית הדין הרבני.

   משרדנו מעניק שירות אישי, לאורך כל הייצוג המשפטי, ולאור ניתוח מקצועי, עובדתי ומשפטי גם יחד, ובחינת כלל השיקולים הרלוונטיים, נבחרת אסטרטגיה משפטית, המתאימה להשגת כלל המטרות, יצירתית, התפורה למידות הלקוח או הלקוחה, והמבטיחה ניהול מקצועי, יצירתי ומיטבי של התיק המשפטי.

   משרדנו דואג לשיתוף ועירוב הלקוח או הלקוחה בהתקדמות ההליך, ומתן הסברים ועדכונים שוטפים, זאת בין היתר, על מנת לבחון מחדש, בכל עת, התקדמות ההליך בהתאם למטרות ולאינטרסים שהוסכמו ונבחרו במשותף, תוך שימת הדגש על חשיבה מקורית, יוזמת, יצירתית, חדשנית, על מנת להעניק הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי המירבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן