לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-9965791

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  הסכם גירושין

  הסכם גירושין הוא מסמך משפטי בין שני אנשים שעוברים את תהליך גירושין. מטרת המסמך היא לציין בכתב כיצד יחולקו הנכסים והחובות. בנוסף, המסמך מתייחס גם לנושאים כמו משמורת על הילדים וביקורים. הסכמי גירושין משתנים ממדינה למדינה. המשמעות היא שעליהם לציית לחוקי הגירושין במדינה בה מתרחשת הפרידה.

  מהו הסכם גירושין?

  הסכם גירושין הוא מעין הסדר בין בני הזוג המתגרשים לגבי חלוקת רכוש בגירושין וכל הנכסים, יתרת חשבון בנק וחובות. ההסכם יכלול עם הצעות למשמורת ילדים ותמיכה בקרב בני הזוג. ההסכם הוא מסמך משפטי המספק את תנאי ההסכם בכתב, כך ששני הצדדים יוכלו להבין לחלוטין את התנאים.

  הסכם הסדר גירושין שהושלם כראוי יכול לסייע להליך להתקדם במהירות רבה יותר, ולהפחית את משך התהליך מול בית המשפט.

  חלוקת רכוש בגירושין

  עבור זוגות רבים חלוקת הנכסים והחובות שלהם הוא אחד החלקים הקשים, המבלבלים והלחוצים ביותר בגירושין. זהו החלק המורכב ביותר של ההסכם, אחרי משמורת הילדים כמובן. לכל אחד מבני הזוג רצונות ואינטרסים משלו, בנוסף לאמוציות הנלוות להליך הזה.

  עורך דין גירושין אחראי על פתיחת תיק גירושין וחלוקת הנכסים והחובות בי בני הזוג לשעבר. אם ישנם ילדים שמעורבים, עורך דין לענייני גירושין מסייע בקביעת התנאים למשמורת ילדים ומזונות ילדים. נדרש מחקר מעמיק על מנת לאסוף את כל כל המסמכים הרלוונטיים.

  עורך דין לענייני גירושין

  עורך דין לגירושין צריך לטפל בעדינות ועם זאת בצדק במגוון רחב של סוגיות בדיני משפחה החל מגירושין, ביטול נישואין והפרדה חוקית למשמורת ילדים, מזונות ילדים וזכויות ביקור. עורך דין גירושין צריך להצטיין בכמה מיומנויות ייחודיות. עליו להיות קשוב ללקוחותיו מכיוון שההחלטות המתקבלות בבית המשפט ומחוצה לו, ישפיעו מאוד על חיי הלקוח.

  למרות שזה עשוי להיות קשה, חיוני שעורך דין לגירושין לא יהיה שיפוטי כדי לקדם את טובת הלקוח שלו. כישוריו הבין אישיים חייבים להיות חזקים בעקבות התמודדות עם מגוון מערכות יחסים במקצועם. עורך דין מקצוען יהיה בעל מיומנויות של סנגור, גישור ויישוב סכסוכים וניסיון עבודה מתמשך בתחום.

  הסכם גירושין עם עורך הדין ערן דוידוב

  עורך הדין ערן דוידוב מתמחה בתחום דיני המשפחה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. ערן בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה. משרד עורכי הדין ערן דוידוב שמים דגש על אבחון המטרות והאינטרסים של הלקוח בתחילת התהליך ומציאת הדרך לפתרון הסכסוכים והבאה להסכם גירושין מספק.

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן