לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-9965791

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  צוואות וירושות – ניהול אחראי של נכסי המשפחה

  את היכולת שלכם לשמור על הנכסים של המשפחה שלכם, אתם רוצים לממש בצורה הכי מקצועית שיש. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מסמכים שאתם מכירים כבר שנים ארוכות, חשוב לכם לקבל את כל הזכויות שלכם בהתאם ללוח הזמנים ולחלוקה על פי רצונו של המנוח גם כשלא הכל הולך כשורה. בדיוק מהסיבה הזו אתם חייבים להיעזר בשירותים המקצועיים של משרד עורכי הדין ערן דוידוב, על מנת לטפל ברכוש שלכם באחריות.

  הזכויות שלכם – הן משהו שצריך לשמור עליו

  רכוש שהמשפחה שלכם צברה לאורך שנים, שייך לכם בצורה כזו או אחרת. אבל מה אם יש אנשים אחרים שטוענים שמגיעה להם זכות על הירושה שלכם והם מגישים בקשת התנגדות לצו קיום צוואה ? במצב כזה אתם צריכים לפעול בכל הכלים המשפטיים הנכונים העומדים לרשותכם. וחשוב להגיב במהירות האפשרית, אם אתם רוצים לתת לבית המשפט את כל המידע ולזכות ברכוש על פי חלוקת הירושה המוכרת והמקובלת.

  ליווי מקצועי של עורך דין מומחה בתחום

  בשלב הזה, ברור לכם שאתם חייבים להתייעץ עם טובי אנשי המקצוע על מנת לקבל את המידע החיוני על מנת להצליח לנהל את התיק. האחריות של עורך דין לענייני צוואה היא ללמוד את פרטי הצוואה ולהבין מה הוא המקור להתנגדות. כך שיש לכם את כל המידע ואת היכולת להתגונן עם מסמכים שתומכים בטענות שלכם ומידע משלים שיכול להראות את הקשר שלכם לרכוש המדובר. אז אל תוותרו על יצירת הקשר עם עורך הדין מבעוד מועד, על מנת להבין בדיוק מה אתם צריכים לעשות כדי להצליח להתמודד עם בהצלחה עם האתגר.

  הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין ערן דוידוב יעזור לכם להתמודד עם כל אתגר שיכול לבוא לידי ביטוי כאשר אתם מנסים לקבל את הבעלות את הרכוש המשפחתי שלכם. בין אם יש לכם מסמך צוואה או שאתם רוצים להתנגד לצוואה קיימת. לפרטים נוספים וליצירת קשר ניתן לפנות לטלפון מספר.

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן