לייעוץ ראשוני התקשרו: 072-3303347

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  אי הסכמה בגירושין – למזער נזקים בזמן אמת

  זה מזמן כבר לא חדש, קשה מאוד להתגרש בפרט אם היחסים עלו על שרטון ויש בסיפור הזה יותר מדי רכוש שמישהו "צריך לנצח עליו". זוגות שהחליטו לפרק את מערכת היחסים שלהם ובפרט כשיש שם ילדים ייתקלו בהרבה בעיות אם לא יעשו זאת אל מול מייצג הנכון.

  בדומה למגוון תחומים כאן על אחת כמה וכמה אי אפשר להתעלם מדרישת מייצג מתחום דיני המשפחה על מנת שהגירושין הנ"ל יתרחשו בטוב, הרכוש יתחלק במהרה והדברים ישבו למצב התקין – הכול בזכות ייצוג הולם בתחום אותו אתם מחפשים. עומדים לפני גירושין? הנה כמה דברים אודות דיני משפחה ומייצגים שיכולים להפוך את זה קל ובטוח עבורכם.

  עורך דין תעבורה או גירושין? כל אחד והתחום שלו 

  כפי שלא ניקח עורך דין גירושין לעניינים של תעבורה או בעיות של דוחות או קנסות על הכביש, כך גם לא ניקח עורך דין תעבורה לעניינים של בינו לבינה. לכל תחום יש את הנישה שלו ולכן לא חשוב באיזה אדם אתם בוחרים, יותר חשוב לבחור אדם שיש לו ניסיון ומיומנות בתחום הלימודים וההתמחות שלו.

  כאמור, מדברים כאן על תורה מאוד פשוטה, כפי שלא תפנו לרופא אף אוזן גרון שיטפל בבעיות הגב שלכם, כך גם לא תפנו אל עורך דין לענייני תעבורה כשלב הבעיה הינו חלוקת רכוש, משמורת ילדים ובגדול "גירושים טובים" וכן! יש בהחלט דבר כזה, רוצים לדעת איך? הנה כמה דברים שינחו אתכם לעשות את זה נכון.

  עורך דין לענייני משפחה – האם זה נוגע רק בגירושין? 

  לצד יחסים העולים על שרטון יש לא מעט סוגיות הקשורות לענייני משפחה וביניהן גם חלוקת נכסים וירושות היוצרות לא פעם מחלוקות לא פשוטות שמן הנמנע לפעול בגינן לבד. לצד כל הבעיות, בחירת עורך דין לענייני משפחה יכולה לא רק להקל אלא לייצר צד אובייקטיבי שבסופו יפצח את הבעיה וישיב את החיים למסלולם.

  לצד חלוקת הרכוש, יש גם את העניין הכאוב ביותר שלא תמיד נפתר בצורה הטובה ביותר והוא עניין המשמורת, הילדים ומזונותיהם. איך אפשר להמשיך מכאן? כאשר מתערב בדברים עורך דין לענייני משפחה הוא בהחלט יכול לצור עבורכם הסכם שבו ייקבעו לא רק סכום המזונות החודשי אלא גם הסדרי הראייה.

  מיותר לציין כי הסכם גירושין הוא דבר אחד מאידך הסכם המזונות הוא דבר שאי אפשר להתעלם ממנו והוא חלק בלתי נפרד מסיום התהליך ללא התעכבות או קשיים שניתן למנוע לו רק מגיעים להבנה – הכול בזכות מתווך או מגשר שהוא למעשה עורך דין לענייני משפחה.

  כמו כן, במידה ונוצרת אי הסכמה אין ספק כי ההסכם הזה יכול למנוע כאב, עיכובים מיותרים ובעיקר שקט לזמן בלתי מבוטל וללא הגבלת זמן.

  לייעוץ ראשוני התקשרו:
  072-3303347

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
   עו"ד גירושין וצוואות

   עו"ד ערן דוידוב מתמחה למעלה מ-15 שנים בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לעניני משפחה ובבית הדין הרבני.

   משרדנו מעניק שירות אישי, לאורך כל הייצוג המשפטי, ולאור ניתוח מקצועי, עובדתי ומשפטי גם יחד, ובחינת כלל השיקולים הרלוונטיים, נבחרת אסטרטגיה משפטית, המתאימה להשגת כלל המטרות, יצירתית, התפורה למידות הלקוח או הלקוחה, והמבטיחה ניהול מקצועי, יצירתי ומיטבי של התיק המשפטי.

   משרדנו דואג לשיתוף ועירוב הלקוח או הלקוחה בהתקדמות ההליך, ומתן הסברים ועדכונים שוטפים, זאת בין היתר, על מנת לבחון מחדש, בכל עת, התקדמות ההליך בהתאם למטרות ולאינטרסים שהוסכמו ונבחרו במשותף, תוך שימת הדגש על חשיבה מקורית, יוזמת, יצירתית, חדשנית, על מנת להעניק הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי המירבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן