לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-9965791

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  עו"ד ירושה

  איבדתם את האדם היקר לכם ואתם מתמודדים עם סיטואציה מורכבת של עולם דיני הירושה, מדובר במצב לא פשוט. דיני ירושה הוא תחום משפטי הדורש טיפול רגיש. בעת ניהול המורכבות המשפטית של עולם הצוואות, הנאמנויות ותכנון עיזבון, הדרכה של עורך דין ירושה ותיק היא הכרחית. עורך דין ערן דוידוב הוא בעל משרד עורכי דין המוביל בתחום הירושות והצוואות בישראל הוא יוכל לתת לכם ייעוץ בכל הנוגע לנושא.

  מהו צו ירושה ולמה צריך עורך דין עבורו?

  על פי חוק הירושה, ברגע שאדם נפטר ולא משאיר אחריו צוואה המפרטת את רצונותיו האחרונים נכסיו, כספיו ורכושו יחולקו באופן מידתי על פי החוק ובהתאם לצו הירושה. את צו הירושה מגישים באמצעות עורך דין, בדרך כלל, ולכן כדאי לשכור עורך דין ירושה מומלץ לתהליך זה שמכיר ובקיא בחוק, ובמסמכים שיש לצרף לבקשה. כאשר עורך דין מגיש את הבקשה ללא ספק היא מתנהלת באופן קל ומהיר יותר מאשר אדם פרטי שמגיש את הבקשה אל רשם הירושות. לאחר הגשת הבקשה תפורסם הודעה רשמית על צו הירושה עיתונות וברשומות וכל עוד אין התנגדות, אפשר להתקדם לחלוקת העיזבון. אם ישנה התנגדות, התהליך יהיה מורכב יותר ויעבור אל דיון מעמיק בבית הדין לדיני  משפחה.

  מהו צו קיום צוואה והאם חייב עורך דין לשם הגשתו?

  במידה ואדם שנפטר השאיר אחריו צוואה המפרטת את רצונותיו, ישנו הליך בירוקרטי פורמלי הנקרא צו קיום צוואה והוא למעשה זה שנותן תוקף ואפשרות לאכיפת הצוואה. בתהליך זה עורך הדין, בהנחה ושכרתם עורך דין ירושה  כמובן, מגיש את הבקשה ודואג לפרסם את ההודעה הרשמית על הגשת צו קיום צוואה בעיתונות וברשומות. בהנחה ואין ערעור על הצוואה, התהליך ימשיך כרגיל ומנהל העיזבון ידאג לחלוקת העיזבון. אם ישנו ערעור על הצוואה הדיון יועבר אל בית הדין לדיני משפחה ותינתן בו הכרעה על הצוואה.

  אל תתפשרו על הזכויות שלכם

  בחירת עורך דין מומלץ לענייני ירושה היא החלטה קריטית הדורשת מחקר מעמיק, בחינת כישורים והערכה מדוקדקת של התאמה למצבכם הייחודי. עורך דין ירושה יכול לספק לא רק הכוונה משפטית אלא גם שקט נפשי במהלך מה שיכול להיות תהליך לא פשוט. צרו קשר כבר עכשיו, כי חשוב שלא תהיו לבד ותממשו את הזכויות המגיעות לכם לצד תקופה כאובה זו.

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן