לייעוץ ראשוני התקשרו: 072-3303347

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  נישואין וגירושין

  עומדים לקראת הליכי נישואין או גירושין? מחפשים אחר עורך דין מקצועי המתמחה במתן שירותים משפטיים לצרכי ניהול יעיל של הליכי נישואין וגירושין ? זה הזמן לדעת יותר על שירותיו המשפטיים של עורך הדין ערן דוידוב המתמחה במתן שירותים משפטיים בתחום דיני המשפחה.

  בהתאם לחוק שיפוט בתי דין רבניים – נישואין וגירושין בבית הדין הרבני, נקבע כי כל ענייני הנישואין והגירושין בין בני זוג יהודים במדינת ישראל יהיו בשיפוטם הייחודי של בתי הדין הרבניים. בהתאם לכך, סוגיות משפטיות כאלו ואחרות המתעוררות לאורך הליכי הנישואין ובעיקר לאורך הליכי הגירושין, מחייבים אתכם בשכירת שירותיו של עורך דין לענייני משפחה ובעל התמחות מקצועית בכל הנוגע לתקנות חוק שיפוט בתי דין רבניים.

  שירותיו המשפטיים של עורך דין לענייני משפחה בכל הנוגע להליכי הנישואין כוללים בין היתר הסדרת הסכם ממון המיועד לכל אותם מקרים בהם בני הזוג יחליטו על פרידה בעתיד לבוא. במסגרת הליכי גירושין, שירותיו המשפטיים של עורך דין לענייני משפחה הינם מורחבים יותר והם כוללים בין היתר: ליווי הליכי הגירושין תוך כדי התייחסות נקודתית לסוגיות משפטיות כגון: חלוקת רכוש משותף, הסדר ראיה וענייני משמרות, מזונות אישה, מזונות ילדים ועוד.

  עורך דין גירושין חייב להיות בעל הסכמה משפטית ובעל היכרות מעמיקה עם פסקי דין גירושין ותקנות השיפוט בהתאם לחוק שיפוט בתי דין רבניים. הליכי גירושין יכולים להתנהל גם מחוץ לכותלי בית הדין הרבני, וזאת במסגרת ניהול הליך הגירושין בבתי המשפט לענייני משפחה, אך גם במקרים אלו, הסוגיות המשפטיות הנלוות להליך כוללות את כל הסוגיות המופיעות לעיל, לרבות, הסדר ראיה וענייני משמורת.

  אנחנו במשרד עורכי הדין ערן דוידוב, מעמידים לרשותכם מחלקה משפטית ענפה העוסקת ומתמחה בליווי הליכי נישואין וגירושין בהיבט המשפטי. שירותי המחלקה מותאמים באופן פרטני לכל אחד ואחת מכם (כיחידה זוגית משותפת או לחילופין באופן נפרד). שירותי המחלקה חולשים על כל הסוגיות המהותיות הנלוות להליכי הגירושין ועל הידע המעמיק של עורכי הדין הפועלים במחלקה בכל הנוגע להיכרותם המקצועית עם פסקי דין גירושין ותקדימים משפטיים בתחום.

  לייעוץ ראשוני התקשרו:
  072-3303347

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
   עו"ד גירושין וצוואות

   עו"ד ערן דוידוב מתמחה למעלה מ-15 שנים בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לעניני משפחה ובבית הדין הרבני.

   משרדנו מעניק שירות אישי, לאורך כל הייצוג המשפטי, ולאור ניתוח מקצועי, עובדתי ומשפטי גם יחד, ובחינת כלל השיקולים הרלוונטיים, נבחרת אסטרטגיה משפטית, המתאימה להשגת כלל המטרות, יצירתית, התפורה למידות הלקוח או הלקוחה, והמבטיחה ניהול מקצועי, יצירתי ומיטבי של התיק המשפטי.

   משרדנו דואג לשיתוף ועירוב הלקוח או הלקוחה בהתקדמות ההליך, ומתן הסברים ועדכונים שוטפים, זאת בין היתר, על מנת לבחון מחדש, בכל עת, התקדמות ההליך בהתאם למטרות ולאינטרסים שהוסכמו ונבחרו במשותף, תוך שימת הדגש על חשיבה מקורית, יוזמת, יצירתית, חדשנית, על מנת להעניק הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי המירבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן