לייעוץ ראשוני התקשרו: 072-3303347

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  מחלוקות, צוואות ומה שבינהם

  אחד הנושאים הרגישים ביותר בחייו של אדם הוא השלב בו עליו להשאיר אחריו צוואה. אנשים רבים, בעיקר מבוגרים, חוששים מהרגע בו עליהם להתיישב ולכתוב צוואה. מבחינתם מדובר בהוכחה מסוימת שהם מתקרבים לסוף, יש גם מי שטוען שזה מביא מזל רע, הרי אם הוא כותב צוואה סימן שהיא עלולה או אמורה להתממש בקרוב.

  אך כל משרדי עורך דין צוואות המתמחה ידע לספר על עריכת צוואה שכתיבת צוואות זה עניין הכרחי, במיוחד כשמדובר במצבים מורכבים. כשמדובר בגבר או אישה שנשואים פעם אחת ויש להם ילדים, אז דיני צוואות וירושות ברורים וידועים ולרוב גם לא נוצרות בעיות, הגבר או האישה יכולים להחליט שכל רכושם וכספם עובר אל האישה והילדים, שווה בשווה, ובכך הם לא משאירים מאחור למחלוקות.

  מתי יש מחלוקות?

  כשמדובר על גבר או אישה שנישאים בפעם השנייה ואז לא פעם צצים מחלוקות בין הילדים לבין בני הזוג החדשים, כאשר לא נכתבת צוואה ואז החלת צוואות יכולים להיות בעייתיים, וכן במקרים בהם הצוואה קובעת כי הנהנים יהיו גורמים חיצוניים. אז לא פעם מתבצעת פנייה אל עו"ד צוואות במטרה להגיש התנגדות לקיום הצוואה.

  למשרדי עורך דין צוואות יש תפקיד חשוב, ראשית, לעיתים הצוואה נכתבת אצל עורך דין, ונשמרת אצלו, כך שהיא נחשפת רק אחרי פטירתו. שנית, עו"ד צוואות אחראי על חשיפת הצוואה בפני היורשים הפוטנציאליים, שלישית, עו"ד אמור לטפל בכל הנושא של מימוש הצוואה, והוצאת צו קיום צוואה, רביעית, במידה ויש התנגדויות לצוואה, אז משרדי עורך דין צוואה הוא זה שמגיש אותן. הוא גם זה שמטפל בכל הנושא מול בית המשפט והגורמים האחרים במידת הצורך.

  כמו בנושאים רבים אחרים שקשורים לדיני משפחה, גם עורך דין צוואות צריך להיות אדם לא רק בעל יכולת פלפול משפטי או אדם עם ידע משפטי נרחב אלא גם רגיש שמבין שהוא מתעסק בתחומים רחבים שקשורים בנימי נפשם של הקשורים בנושא. לכן, אין זה מספיק שיהיה זה איש מקצוע מנוסה ואיכותי אלא הוא צריך להכיר במשמעות הנושא וחשיבותו עבור כל אחד מהצדדים.

  לסיום, אם אתם מחפשים עו"ד שמתמחה בדיני צוואות וירושות אתם מוזמנים לפנות אלי, עו"ד ערן דוידוב. אני מתעסק בנושא זה שנים רבות ומתמחה בו. אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך האתר שלי או בטלפון ותוך זמן קצר אעמוד לרשותכם עם כל התשובות לכל השאלות.

  לייעוץ ראשוני התקשרו:
  072-3303347

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
   עו"ד גירושין וצוואות

   עו"ד ערן דוידוב מתמחה למעלה מ-15 שנים בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לעניני משפחה ובבית הדין הרבני.

   משרדנו מעניק שירות אישי, לאורך כל הייצוג המשפטי, ולאור ניתוח מקצועי, עובדתי ומשפטי גם יחד, ובחינת כלל השיקולים הרלוונטיים, נבחרת אסטרטגיה משפטית, המתאימה להשגת כלל המטרות, יצירתית, התפורה למידות הלקוח או הלקוחה, והמבטיחה ניהול מקצועי, יצירתי ומיטבי של התיק המשפטי.

   משרדנו דואג לשיתוף ועירוב הלקוח או הלקוחה בהתקדמות ההליך, ומתן הסברים ועדכונים שוטפים, זאת בין היתר, על מנת לבחון מחדש, בכל עת, התקדמות ההליך בהתאם למטרות ולאינטרסים שהוסכמו ונבחרו במשותף, תוך שימת הדגש על חשיבה מקורית, יוזמת, יצירתית, חדשנית, על מנת להעניק הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי המירבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן