לייעוץ ראשוני התקשרו: 072-3303347

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  כל המקרים בהם ניתן להתנגד לצוואה

  תהליך ערעור על צוואה אינו תהליך פשוט, ולא תמיד הוא מתקבל. אבל זה כן אפשרי, ואתם יכולים להגדיל את סיכוייכם להצליח את התהליך באמצעות עורך דין צוואות מיומן ומקצועי שידע לנווט ולהכווין אתכם. לפני הכל עליכם לדעת שישנם כמה גורמים אשר צריכים להתקיים בעת רישום צוואה על פי החוק במדינת ישראל, במידה והם לא מתקיימים אתם רשאים להתנגד לצוואה.

  המקרים בהם ניתן להתנגד

  כאמור, ישנם כמה הפרות שאם הן מתבצעות יש זכות להתנגד לצוואה שכתב המנוח. באמצעות עורך דין ירושות וצוואות תוכלו לזהות את ההפרות, ואף לערער ולהתנגד לצוואה מתוקף החוק במדינת ישראל.
  ריכזנו עבורכם כמה מהגורמים המרכזיים שעלולים להביא למצב של פסילת צוואה.

  השפעה מוגזמת

  ניתן להכריז על צוואה כפסולה במקרים בהם הוכח בבית המשפט שהצוואה ומה שכתוב בה הושג על ידי "השפעה מוגזמת" על המנוח. בדרך כלל מדובר במעשים של יחסי אמון בין מטפל, למטופל שלו. מטופל פגיע שבחר להשאיר את כל הונו או רכושו למניפולטור במקום לאנשים שהיו בני משפחה קרובים ואחרים. במילים אחרות, כאשר הצוואה מבטאת את רצונו של עושה העוול, ולא את מטרותיו של המנוח.

  הונאה או זיוף

  אלה מקרים מאוד חריגים בהם אנשים מרחיקים לכת ויוצרים צוואה מזויפת, או שמכריחים את המנוח לחתום עליה או שמזייפים את חתימתו. בדרך כלל טענות אלה הולכות יחד עם טענה בדבר השפעה מוגזמת וחוסר אונים מצד המנוח.

  לא בוצעה כראוי

  הצוואה חייבת להיות רשומה על פי החוק, עם תאריך מדויק, וחתימה בנוכחות של שני עדים לפחות, שגם הם חתומים על הצוואה. ברוב המדינות העדים לא יכולים להיות אנשים שנכללים מבין היורשים של הצוואה.

  עורך דין לענייני צוואות

  עורך הדין ערן דוידוב הינו עורך דין צוואות מיומן ומקצועי, בעל ניסיון של של למעלה מ-15 שנים בתחום ואלפי תיקים מנצחים. משרדו של ערן מוביל את תחום הגירושין והצוואות בישראל. המשרד מאפשר ללקוחותיו להגיש התנגדויות לצוואות, ואף לבצע את זה ברגישות הנדרשת.

  המשרד מבין את המשמעות של התחום בו הוא עוסק, שעלול להביא לסכסוכים משפחתיים, ומעדיף תמיד להוביל את התיקים ולנהל אותם בדרך השלום. כל זאת תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח לאורך כל התהליך, שיתוף ושקיפות מלאה בזמן אמת.

  לקוחות המשרד נהנים משירות אישי לאורך כל הייצוג המשפטי, וגם מתן הסברים ועדכונים שוטפים על מנת לבחון בכל עת את המשך ההתנהלות בתיק, והתקדמות התהליך בהתאם לאינטרסים ולמטרות של הלקוח. מעוניינים להגיש התנגדות לצוואה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. עורך הדין ערן דוידוב והצוות במשרדו יחתרו להצלחת התיק בכל עת.

  לייעוץ ראשוני ללא עלות חייגו עכשיו למשרדינו בטלפון 072-3303347 ונשמח לייצג אתכם בכל עת.

  לייעוץ ראשוני התקשרו:
  072-3303347

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
   עו"ד גירושין וצוואות

   עו"ד ערן דוידוב מתמחה למעלה מ-15 שנים בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לעניני משפחה ובבית הדין הרבני.

   משרדנו מעניק שירות אישי, לאורך כל הייצוג המשפטי, ולאור ניתוח מקצועי, עובדתי ומשפטי גם יחד, ובחינת כלל השיקולים הרלוונטיים, נבחרת אסטרטגיה משפטית, המתאימה להשגת כלל המטרות, יצירתית, התפורה למידות הלקוח או הלקוחה, והמבטיחה ניהול מקצועי, יצירתי ומיטבי של התיק המשפטי.

   משרדנו דואג לשיתוף ועירוב הלקוח או הלקוחה בהתקדמות ההליך, ומתן הסברים ועדכונים שוטפים, זאת בין היתר, על מנת לבחון מחדש, בכל עת, התקדמות ההליך בהתאם למטרות ולאינטרסים שהוסכמו ונבחרו במשותף, תוך שימת הדגש על חשיבה מקורית, יוזמת, יצירתית, חדשנית, על מנת להעניק הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי המירבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן