לייעוץ ראשוני התקשרו: 072-3303347

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  איך לפעול לפני שמתגרשים?

  הזוגיות במשבר, המריבות בבית לא נגמרות. גם הסיבוב השלישי של הייעוץ הזוגי לא הצליח. נראה שהתא המשפחתי הגיע לקצה הדרך והתחלת לחשוב על גירושין. מסתבר שרוב האנשים, כמוני וכמוך, פונים להתייעץ עם חברים קרובים ובני משפחה. לשתף, לשמוע דעה, לקבל רעיונות ולתכנן את הצעדים הבאים.

  למרות שהשיתוף חשוב וצריך לקבל חיבוק חם ותמיכה מהקרובים, את העצות המקצועיות חשוב לקבל מאיש מקצוע. רבים מדי מבין בני הזוג שנמצאים בפתחם של הליכי גירושין, עושים טעויות בתחילת הדרך. טעויות שמקורן בעצות של חברים ובני משפחה.

  כולנו מכירים מישהו שעבר הליכי גירושין ופרידה, אך מה שאנחנו לא ממש מבינים הוא שלכל הליך גירושין יש כללים אחרים. דרך ייחודית שתתאים לנסיבות המשפחתיות והאישיות של בני הזוג. רק עורך דין גירושין יוכל להתוות את הדרך הראויה והמתאימה לנסיבות האישיות שלך. לצורך קבלת החלטות ובתכנון אסטרטגיה שתתאים לניהול הליכי הגירושין שלך.

  יש לשקול שיקולים משפטיים, להכיר פסיקה עדכנית של בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, חשוב להכיר את חוקי המשפחה ולהכיר את בני הזוג המתגרשים, במיוחד אם לשניים יש ילדים ורכוש נצבר. כמעט בלתי אפשרי להעתיק הליכי גירושין ולפעול כמו שהחבר או החברה הקרוב/ה פעל/ה לפני הגירושים שלה/ו. ברוב המקרים זאת עלולה להיות טעות שרק תסבך את העניינים.

  זאת הדרך לפעול לפני שמתגרשים

  לפני שעושים צעדים כלשהם כלפי בן או בת הזוג חייבים להיפגש ולהתייעץ עם איש מקצוע מיומן. מה שכן אפשר לקבל מחברים ובני משפחה, זאת המלצה חמה על עורך דין לענייני משפחה מנוסה בתחום. חשוב לתאם עם עורך הדין פגישה אישית, עוד לפני שמדבירם עם בן או בת הזוג ולפני שחושפים את הקלפים.

  בפגישה עם עורך הדין חשוב לשתף ולספר את כל מה שעבר על הזוגיות שלך, עד לרגע שהבנת שאין הרבה ברירה אלא לפרק את התא המשפחתי ולהיפרד. עורך הדין ישאל הרבה שאלות וצריך לקבל ממך תשובות מלאות ומפורטות.

  כך לדוגמא חשוב יהיה לפרט על הקשר הזוגי, על הבעיות, המריבות, הסכסוכים, הקשר עם הילדים, הרכוש המשותף שצברתם לאורך הדרך, תחומי העיסוק של בני הזוג וכל דבר אחר שרלוונטי. חשוב מאד שלא לשמור סודות ולא להתבייש לספר לעורך הדין גם את הפרטים האינטימיים ביותר.

  לכל פרט קטן יכולה להיות משמעות גדולה לגבי העתיד שלך ולגבי בחירת האסטרטגיה הנכונה והמתאימה ביותר לניהול הליכי הגירושין והפרידה. מעבר לכך, עורך דין מנותק מאמוציות, שלרוב מציפות את בני הזוג, ויודע לקבל החלטות שקולות ומקצועיות. במקרים רבים עורך הדין ינסה להביא את בני הזוג לכדי משא ומתן לפני גירושין, בכדי למנוע מאבקים יקרים, שואבי אנרגיה ומיותרים.

  אם יודעים שכבר אין ברירה וצריך להיפרד, ראוי ורצוי לעשות את זה בהסכמה וללא מאבק משפטי מכוער ומפלג. לטובת בני הזוג ובעיקר לטובתם של הילדים ובני המשפחה של בני הזוג. אז רגע לפני שפונים לחבר או החברה הקרובים, שעברו הליך גירושין סוער, ומבקשים מהם עצות ושואלים איך לפעול, חשוב לזכור: הליכי הפרידה והגירושין ישפיעו על החיים שלך למשך הרבה שנים קדימה.

  קל מאד לעשות טעויות בשל עצות שניתנו על ידי קרובי משפחה וחברים מתוך רצון טוב, אך ללא כל הבנה משפטית. לכן, הדבר הנכון ביותר בשלב הזה הוא לפנות לעורך דין גירושין מנוסה ולקבל ייעוץ משפטי מפורט ומקצועי, לצורך תכנון אסטרטגיה שתתאים למצב האישי והמשפחתי הייחודי שלך.

  לייעוץ ראשוני התקשרו:
  072-3303347

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
   עו"ד גירושין וצוואות

   עו"ד ערן דוידוב מתמחה למעלה מ-15 שנים בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לעניני משפחה ובבית הדין הרבני.

   משרדנו מעניק שירות אישי, לאורך כל הייצוג המשפטי, ולאור ניתוח מקצועי, עובדתי ומשפטי גם יחד, ובחינת כלל השיקולים הרלוונטיים, נבחרת אסטרטגיה משפטית, המתאימה להשגת כלל המטרות, יצירתית, התפורה למידות הלקוח או הלקוחה, והמבטיחה ניהול מקצועי, יצירתי ומיטבי של התיק המשפטי.

   משרדנו דואג לשיתוף ועירוב הלקוח או הלקוחה בהתקדמות ההליך, ומתן הסברים ועדכונים שוטפים, זאת בין היתר, על מנת לבחון מחדש, בכל עת, התקדמות ההליך בהתאם למטרות ולאינטרסים שהוסכמו ונבחרו במשותף, תוך שימת הדגש על חשיבה מקורית, יוזמת, יצירתית, חדשנית, על מנת להעניק הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי המירבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן