לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-9965791

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  אודות

  עו"ד ערן דוידוב מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

  התיקים מאופיינים על דרך הכלל בסכסוכים משפחתיים, המלווים לרוב במשבר אישי ו/או משפחתי רב עוצמה, ומשרדנו רואה חשיבות רבה בהענקת ייעוץ משפטי אישי, דיסקרטי, וברגישות המתאימה הנחוצה בתחום מטבע הדברים, תוך ניסיון להעניק 'עזרה ראשונה' ובהמשך להציע שירותי המשרד בליווי משפטי מקצועי לאורך כל ההליך המשפטי, על ענפיו השונים, ובין היתר, מזונות אישה, מזונות ילדים, משמורת ילדים, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכם גירושין, הסכם ממון, ידועים בציבור, גירושין, וענייני צוואה וירושה.

  לאור הניסיון הנרכש כבר 17 שנים, משרדנו שם לעצמו מטרה ראשית כבר בפתח ניהול התיק המשפטי ו/או הסכסוך המשפחתי, והיא לאבחן, בשיתוף הלקוח, את המטרות והאינטרסים הרלוונטיים ללקוח או ללקוחה הספציפיים, ולהציע את הפתרונות המתאימים לכל אחד ואחת מלקוחותיו.

  הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק – זה הסטנדרט שלנו

  משרדנו מעניק ללקוח או ללקוחה שירות אישי, לאורך כל הייצוג המשפטי, וכן שיתוף ועירוב הלקוח או הלקוחה בהתקדמות ההליך, ומתן הסברים ועדכונים שוטפים, זאת בין היתר, על מנת לבחון מחדש, בכל עת, התקדמות ההליך בהתאם למטרות ולאינטרסים שהוסכמו ונבחרו במשותף, תוך שימת הדגש על חשיבה מקורית, יוזמת, יצירתית, חדשנית, על מנת להעניק הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי המרבי

  ניסיון עבודה

  משרדנו מכוח הניסיון והעבודה המקצועית רבת השנים, מכיר בעובדה הניצחת כי ההצלחה בתיק, ובוודאי סבוך ומורכב, ובייחוד בתחום זה המכיל לרוב סכסוכים משפחתיים מורכבים, רבי שנים ורבדים, אישיים, ורגישים, תלויה ישירות באופן ניהול התיק, כבר בתחילתו, בעת הייעוץ המשפטי הראשוני ובטח לאחר מכן בראשית הייצוג, תוך שימשו בכלים המשפטיים המתאימים.

  כבר בשלב הראשוני, נבחנת על ידי משרדנו התמונה העובדתית והמשפטית הכוללת, על שלל המרכיבים הייחודיים של כל מקרה ומקרה, הנסיבות המיוחדות, וההשפעות השונות, ולפיהן נבחנות כלל המטרות אשר הלקוח או הלקוחה מבקשים להשיגן.

  אסטרטגיה

  לאחר הניתוח המקצועי, העובדתי והמשפטי גם יחד, ובחינת כלל השיקולים הרלוונטיים, נבחרת אסטרטגיה משפטית, המתאימה להשגת כלל המטרות, יצירתית, התפורה למידות הלקוח או הלקוחה, והמבטיחה ניהול מקצועי, יצירתי ומיטבי של התיק המשפטי, אם בתחילת הייעוץ והייצוג המשפטי, ובוודאי לאורך כל ההליך המשפטי עצמו.

  עו"ד ערן דוידוב הינו אף מגשר מוסמך, ומשתמש בידע הרב שצבר על מנת להציע פתרונות משפטיים יצירתיים לצורך יישוב הסכסוך, לעיתים אף מחוץ לכותלי ביהמ"ש, במסגרת גישור חיצוני ו/או מציאת פתרונות יצירתיים אחרים במסגרת ההליך עצמו.

  ערך מוסף רב למשרדנו, הינו כי במקרים רבים, עולות סוגיות נוספות בתחומי המשפט השונים, כגון דיני החברות והמקרקעין בעת חלוקת רכוש בין בני זוג, הוצאה לפועל, ועוד, מתקיים, על פי הצורך, שיתוף פעולה בין עורכי הדין הנוספים במשרד, בהתאם לתחום המומחיות הרלוונטי, כך שללקוח או ללקוחה ניתן שירות מקיף ומקצועי תחת קורת גג אחת.

  למה אנחנו

  וותק של 15 שנה בתחום

  מתמחה בתחום דיני המשפחה וירושה

  הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח

  שירות אישי לאורך כל הייצוג המשפטי

  דגש על חשיבה יצירתית וחדשנית

  אסטרטגיה משפטית ומקצועית

  לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-9965791

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

   עו"ד גירושין וצוואות

   עו"ד ערן דוידוב מתמחה למעלה מ-15 שנים בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות ייצוג משפטי בבית המשפט לעניני משפחה ובבית הדין הרבני.

   משרדנו מעניק שירות אישי, לאורך כל הייצוג המשפטי, ולאור ניתוח מקצועי, עובדתי ומשפטי גם יחד, ובחינת כלל השיקולים הרלוונטיים, נבחרת אסטרטגיה משפטית, המתאימה להשגת כלל המטרות, יצירתית, התפורה למידות הלקוח או הלקוחה, והמבטיחה ניהול מקצועי, יצירתי ומיטבי של התיק המשפטי.

   משרדנו דואג לשיתוף ועירוב הלקוח או הלקוחה בהתקדמות ההליך, ומתן הסברים ועדכונים שוטפים, זאת בין היתר, על מנת לבחון מחדש, בכל עת, התקדמות ההליך בהתאם למטרות ולאינטרסים שהוסכמו ונבחרו במשותף, תוך שימת הדגש על חשיבה מקורית, יוזמת, יצירתית, חדשנית, על מנת להעניק הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי המירבי.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן