לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-9965791

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  עורך דין גירושין

  עו"ד גירושין ערן דוידוב

  עומדים להתגרש? נפרדתם ואתם מעוניינים לעשות את זה באופן רשמי? זה הזמן לחפש משרד עו"ד גירושים אשר יתאים לצרכים ולעלויות שלכם.

  משרד עורכי דין לענייני גירושין הינו משרד עריכת דין המתמחה בתחום דיני המשפחה וליווי הליכי גירושין על כל היבטיו ורבדיו המשפטיים, לרבות, פתרון סוגיות משפטיות בנושאים כגון: מזונות אישה בנוסף מזונות ילדים, ענייני חלוקת רכוש משותף, התמודדות עם תביעות רכוש שאיננו משות, הסדרי ראיה, ענייני משמורת ועוד.

  פנייה לעורך דין גירושין בעת פרידה

  משרד עורכי דין גירושין מנוהל ברוב המקרים על ידי עו"ד גירושין במרכז הארץ או בכל אזור מגורים אחר, ובין יתר שירותי המשרד תוכלו למצוא מתן שירותי סיוע וייעוץ מקדים לקראת הגשת תביעת גירושין, עריכת תביעות גירושין והגשתן לבן/בת הזוג ו/או מי מטעמו, ניהול הליכי הגירושין באמצעות קיום דיונים משפטיים בבתי הדין הרבניים ו/או בבתי המשפט לענייני עבודה, שירות משפטי למטרות עריכת הסכם גירושין משותף ועוד מגוון רחב של שירותים משפטיים המיועדים להקל עליכם את הליך הגירושין אותו אתם מנהלים או עומדים לנהל.

  עו"ד גירושין ערן דוידוב

  עורך דין גירושין מומחה

  הסכמי גירושין 

  אחת מהחלופות העומדות לרשותכם לצורך ניהול הליכי הגירושין באמצעות עורך דין גירושין היא באמצעות עריכת הסכם גירושין משותף.

  הסכם גירושין עורך דין מאפשר לבני הזוג לנהל בינם לבין עצמם דיאלוג מטיב המסייע לא רק לפתרון הסוגיות המשפטיות בשלב הגירושין, אלא בעיקר מאפשר לבני הזוג להמשיך ולנהל קשר רציף ומכבד בכל הנוגע לגידול ילדיהם המשותפים.

  הצעדים לקראת הגירושין

  קיבלת החלטה להיפרד, החלטה לא פשוטה ומביאה עמה תקופה מאתגרת ומלמדת. בטוח שהיה קשה מבחינה רגשית להגיע למקום בו אתה מאמין שאין ברירה אלא לסיים מערכת יחסים שנועדה לנצח. באמצע כל התקופה העמוסה והמבלבלת ישנם מספר צעדים שעליכם לזכור כשאתם עוברים את התקופה הזו.

  מה צריך לעשות?

  אין שתי מערכות יחסים זהות לחלוטין, כך גם תהליכי היציאה מהן. המשותף לפרידות הם הצעדים בדרך למטרה. כל אחד מהצעדים יכולים להיעשות לפני או אחרי שאתם מדברים עם בן או בת הזוג על תחילת הליך הגירושין. להלן הצעדים:

  שקלו את הגישה שלכם

  במידה ולא דיברתם עם בן או בת הזוג עדיין, תהיו מוכנים מראש לגבי מה אתם הולכים להגיד ואיך, וכיצד תדונו בנושא באופן שיגרום לכם להרגיש בנוח. תשתדלו להישאר רגועים, ושוחחו על ההחלטה וכיצד יתבצע התהליך ללא פגיעה באף אחד מבני הבית. ותהיו מוכנים למצב שבו הדיון יתחמם ותצטרכו למצוא פתרון ללילה הקרוב. במידה ואתם במצב פגיע, אנא פנו לעזרה מקצועית.

  בחרו מקום למחייה, תקציב ופרטים נוספים בפרידה

  תחליטו איפה אתם, בני הזוג והילדים במידה ויש יגורו. ערכו תוכנית הכוללת את כל המידע הזה וגם את התקציב שיממן את זה. בין אם יש לכם הכנסה ובין אם לא, תצטרכו להרכיב תקציב של ההוצאות השבועיות, החודשיות והשנתיות שלכם. אם אתם אחד מבני הזוג של עובד, שקלו למצוא עבודה. ואילו אתם בן הזוג שמרוויח את מרבית הכסף, ללא קשר למין, וודאו שאתם מבינים מה ההתחייבויות הכספיות שלכם לבני הזוג לשעבר או לילדים.

  ערכו תוכנית לילדים

  אם יש לכם ילדים, וודאו שאתם מודעים לכל הבעיות הקשורות בהם. חשוב לדון בדרך בה תבצעו את ההודעה על המצב, ואיך אתם יכולים לעזור להם להתמודד? למי תהיה משמורת ראשית, איפה הם יגורו וילמדו? למדו מהם חוקי מזונות הילדים. תדונו על מי ישלם עבור הילדים וכמה, במידה ואתם לא תתגוררו בסמוך אליהם, דברו על ביקורים.

  שמרו פריטים אישיים

  במידה ואתם אלה שעוזבים את הבית המשותף, קחו פריטים אישיים, כמו תמונות, תכשיטים או ניירות שיש להם ערך משמעותי. אם הפרידה שלכם מתחממת, או שהיא כבר, ייתכן ולא תוכלו להגיע לפריטים האלה במשך זמן מה. אם לא, עצם כך שהחפצים איתכם תיתן לכם תחושת ביטחון לחיים החדשים.

  הישארו רווקים

  מומלץ בשלבים הראשונים של הפרידה לא לפתח מערכות יחסים חדשות עדיין. מערכת יחסים מחוץ לנישואין עלולה להפוך לנקודת מחלוקת במהלך הליך הגירושין הרשמי. לכן מומלץ להימנע מהתחייבות רגשית זו.

  קבלו תמיכה

  התחילו לדבר עם אנשים גרושים ותקבלו השקפות שונות, טיפים והצעות להמשך הדרך. בחרו לכם קבוצה של אנשים שיכולים לעזור לכם בתהליך, בין אם זה על ידי הקשבה או מתן עזרה בעת הצורך. קחו בחשבון מטפל מקצועי שיכול לעזור בתהליך הרגשי שאתם עוברים. בנוגע לילדים, הורים ומדריכים בבתי הספר יכולים לרוב לעזור לילדים שהוריהם מתגרשים.

  עורך דין גירושין מומחה

  שכרו עורך דין גירושין

  מצאו עורך דין גירושין מקצוען, אחרי שבדקתם את הרקע שלו ואם אתם מרגישים איתו בנוח. זכרו כי עורך הדין שלכם הוא לא מטפל, תפקידו לשמור על הזכויות החוקיות שלכם. עורך הדין יילך אתכם יד ביד לאורך כל הדרך, לכן חשוב למצוא בן אדם שיש לכם חיבור טוב איתו..

  צריך לזכור מדובר בנושאים לא קלים, נושאים שדורשים הרבה תשומת לב לפרטים קטנים, נושאים בעלי השפעה לטווח ארוך, נושאים שבמקרים רבים משפיעים על החיים לא רק של הלקוחות אלא גם של סביבתם, במקרים אלו  עורך דין לענייני גירושין הינו גורם משמעותי שעל הלקוח לסמוך עליו בלווי המשפטי לכל אורך ההליך.

  כשאחד מבני הזוג פונה אל משרד עו"ד גירושין, הוא מצפה לקבל תשובות משפטיות מן הסתם, אך הוא מצפה מעורך דין לענייני גירושין גם להבין את משמעות המעמד והמצב בו הוא נמצא, הרי אם בוחרים להתעסק בנושא זה יש לקחת בחשבון שמלבד ההורים אשר נמצאים בתהליך, יש גם ילדים שמושפעים, גם אם ההורים יקבלו את מה שהם רוצים, הם בוודאי ירצו שהילדים שלהם יקבלו את מה שהם צריכים, ולא תמיד זה עונה בקנה אחד עם הרצונות שלהם. עורך דין לענייני משפחה במרכז ובכל מקום אחר, ידע לגשר על הפער הזה, אם צריך.

  כיצד מומלץ לבחור עורך דין גירושין?

  בכל הליך הגירושין, לעורך הדין שתבחר יש משקל כבד בתוצאות ההליך וההשלכות העתידיות. ומכאן המשמעות העצומה שיש לבחירה נכונה ומושכלת של עורך דין גירושין הטוב ביותר עבורך. בנוסף להליך המשפטי המורכב, הגירושין יש גם את הצד הרגשי שאין להתעלם ממנו, לעיתים אנשים מקבלים החלטות מהרגש, שעלולים להתחרט עליהם.

  עורך דין גירושין מומלץ

  לבחירת עורך הדין גירושין מומלץ עשויה להיות החלטה מורכבת. יש הרבה עורכי דין, אבל הם בהחלט לא אותו דבר. חשוב לבחור עורך דין שיש לו ניסיון עשיר בדיני משפחה, שאינו אגרסיבי מדי במקרים מסוימים אבל אסרטיבי מספיק להשגת התוצאות שאתם מחפשים. עורך דין דוידוב מומחה בדיני משפחה והוא איש המקצוע הנכון שאתם מחפשים.

  איך בוחרים נכון?

  על מנת להגיע אל האיש שלכם, עליכם לקחת בחשבון מספר דברים ולא לוותר עליהם. לא משנה מה קורה בפגישה הראשונה עם עורך הדין, וודאו שאתם מסמנים וי על כל החלקים במאמר הזה, לפני שאתם מתחילים איתו את המסע.

  עורך דין לענייני גירושין

  להלן הטיפים שיעזרו לכם לבטוח ולבחור נכון:

  החיבור

  כאמור לעיל, מסע הגירושין הוא מסע רגשי מטלטל, עורך הדין שילווה אתכם יהיה איתכם בקשר צמוד ואינטנסיבי לאורך כל התהליך. מכאן שהוא גם יחווה איתכם את הטלטלות הרגשיות שאתם עומדים לעבור. תחפשו עורך דין שלא מעוניין במלחמות, שמנסה להשיג את האינטרסים שלכם בדרך השלום, בהתפייסות והתחשבות בכל הצדדים בסיפור.

  הבטחות

  שימו לב להבטחות מוגזמות ונועזות מצד עורך הדין. יש להיזהר מעורכי דין שמספקים לך תשובות לכל השאלות, ואומרים את מה שאתם רוצים לשמוע. כמו למשל הבטחות שישיגו לך את גובה דמי המזונות שאתם רוצים, את תנאי ההסכם שאתם רוצים ועוד.

  אין לאף עורך דין את הדרך והאפשרות לקבוע מראש מה עתיד להתרחש בתיק שלכם. הוא יכול להבטיח רק שהוא יעשה את כל מה שהוא יכול, וישתמש בידע והניסיון שצבר על מנת לשמור על האינטרסים שלכם.

  צוות התמיכה

  כשאומרים עורך דין טוב מתכוונים לא רק אליו ספציפית, אלא גם אל כל המשרד בו הוא עובד, ואל הצוות שלו. לקוחות של תיקי גירושין הם לרוב מבודדים ומפוחדים, על עורכי הדין שלכם לתת לכם את התחושה שיש לכם על מי לסמוך, וכמובן שאתם לא לבד.

  עלויות

  יש לשאול מראש מהן העלמות והמחיר הכולל של ההליך בליווי של עורך הדין. היו מאוד ברורים בקשר לתקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם, וכמובן מול עורך הדין תפנו את השאלות שלכם באופן ברור שלא משתמע לשתי פנים.

  התייעצו עם חברים גרושים

  שיחה עם חבר קרוב שעבר את התהליך ומכיר אתכם תמיד יכולה לעזור. הוא ישתף אתכם בתהליך שהוא עבר, מה חשוב וכדאי לבחון בקשר עם עורך הדין ובכלל לגבי כל התהליך המאתגר הזה.

  עורך דין לגירושים

  עורך דין גירושין מומחה ערן דוידוב

  עורך הדין ערן דוידוב מתמחה בתחום דיני המשפחה, פתיחת תיק גירושין וכל היוצא בזה. במשרדו של ערן שמים דגש על הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח. צוות המשרד מודעים לעובדה שמדובר בתקופה לא פשוטה של הלקוחות, ויש לנהוג בהם בהתאם תוך שקיפות מלאה על המתרחש.

  לקוחותיו של ערן ייהנו מיחסי אנוש מהמעולים שראיתם, תוך שילוב של הניסיון ובניית אסטרטגיה מנצחת בשיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים ומנוסים.

  לסיום, אם אתם זקוקים למשרד עו"ד גירושין, או לעורך דין לענייני גירושין  אתם מוזמנים לפנות אלי, שמי ערן דוידוב ואני עורך דין שמתעסק בנושא גירושין ומשפחה.

  אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ואני אזמין אתכם לפגישה בה אוכל לשמוע את עניינכם וביחד כיצד נטפל בנושא

  שאלות ותשובות בנושא עורך דין גירושין

  שאלה: האם עורך דין גירושין יכול להגיש את התביעה גם בבית הדין הרבני?
  תשובה: כן. עורך דין גירושין עוסק בתחום מידי יום, ומתמחה בהגשת תביעות מזונות ילדים, מזונות אישה, גירושין, רכוש, משמורת, הסדרי שהות, ובהתאם לנסיבות יכול להמליץ מניסיון האם להגיש את התביעות, כולן או חלקן, בבית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה.

  שאלה: האם תביעת הגירושין יכולה להיות מוגשת גם לבית המשפט לעניני משפחה?
  תשובה: נושאי הגירושין עצמן, כלומר הגט בין הצדדים או הכתובה, נדונים רק בבית הדין הרבני. לעומת זאת יתר הנושאים, כגון משמורת, מזונות ילדים, מזונות אישה, הסדרי שהות, רכוש, יכולים לידון גם בבית המשפט לענייני משפחה וגם בבית הדין הרבני, ולכן רק עורך דין גירושין המתמחה תחום יכול להמליץ על המקום המתאים להגשת התביעות לפי הנסיבות הספציפיות.

  מידע נוסף בנושא

  חשוב להבין מה עושה עורך דין גירושין מומלץ

  עורך דין גירושין מומלץ חשוב שייקח בחשבון את כל הרגשיות שלכם, הכאב, הכעס, העצב או התסכול שלכם עם בן הזוג שעתיד להיות בקרוב לשעבר.

  כשמפנימים את הנקודה הזו, ניתן להתקדם לבחירת עורך דין.

  עורך דין לענייני גירושין

  עורך דין גירושין מומלץ מסייע לכם להבין את הרגשות מאחורי קבלת ההחלטות שלכם, יותר טוב מאחרים. אם זה חשוב לכם, כדאי להקפיד לשאול שאלות על איך אותו עורך דין מתמודד עם רגשות כחלק מתהליך הייעוץ הראשוני. הכל לצורך קבלת החלטות נכונות.

  הגדרת ציפיות ריאליות לתפקיד עורך דין גירושין מומחה

  עורך הדין שלכם ילווה אתכם לאורך כל ההיבטים המשפטיים של תהליך הגירושין מפגישת הייעוץ ועד לסיום ההליכים.

  בעוד שבהחלט יש כמה היבטים של התהליך הזה שהם בלתי נמנעים רגשיים, תפקידו של עורך דין גירושין מומלץ הוא לסייע לכם להתמקד בהיבטים הרגשיים וגם ההגיוניים של מה שקורה ובמטרות ארוכות הטווח שלכם.

  עורך דין לגירושים

  לעורך דין ערן דוידוב יש ותק של 15 שנים בדיני משפחה, והוא יספק לכם שירותי ייעוץ וליווי מקיפים עד להשגת התוצאות המבוקשות.

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן