לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-9965791

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

  סכסוכי ירושה

  סכסוכי ירושה והתנגדויות לצוואה

  אנשים רבים מניחים שבמצב בו אדם כתב צוואה לפני מותו, צוואה זו מחייבת מבחינה משפטית. למרות שזה נכון ברוב המקרים, ישנם מקרים שבהם מתעוררים סכסוכי ירושה בין בני משפחה וצד אחד או יותר עשויים לרצות לערער על הצוואה.

  עורך דין ערן דוידוב, מומחה בדיני משפחה וירושה, מלווה משפחות בתהליכי מחלוקות על ירושות וצוואות, עד לפתרון הסכסוך.

  סכסוכי ירושה שמבוססים על טענות שאינן קבילות

  בחלק מהמקרים, אנשים משתמשים בתבניות מוכנות של צוואות מקוונות, ובמקרים אלו עשויות להתעורר שאלות לגבי התוקף המשפטי של הצוואה ומימושה. חשוב להבין שאין אפשרות לערער על צוואה רק כשאין הסכמה להוראות המפורטות בה.

  יש צורך להציג עילות משפטיות כדי לערער על הצוואה, ומקרים אלה כפופים לחוקים רבים ושונים, כולל חוק הירושה. עורך דין לענייני צוואה יכול להסביר את החוקים הללו וכיצד הם חלים על המקרה כשהוא מסייע לכם לפתור סכסוכי ירושה.

  סכסוכי ירושה בין אחים

  אם אתם מאמינים שיש לכם סיבה לערער על צוואה, עורך דין יכול לייעץ על הנימוקים ולייעץ אם הם חלים על המקרה שלכם. עורך הדין יחקור את המקרה ויאסוף ראיות. לדוגמה, אם אתם מאמינים שהצוואה זויפה, סביר להניח שיהיה צורך בחוות דעת של מומחה לכתב יד שיכול להעיד על כך שכתב היד אינו של המוריש.

  עורך דין ייצג אתכם גם במהלך הגישור על סכסוכי ירושה, או בבתי המשפט לענייני משפחה, בהתאם למה שמתאים לעניינך. על פי החוק, אם אתם מעוניינים לערער על צוואה, יש לכם את הזכות להגיש ראיות ולזמן עדים להישמע על ידי בית המשפט.

  יוצרים קשר עוד היום עם משרד עורכי דין לענייני משפחה

  אם אתם מצויים בעיצומם של סכסוכי ירושה, עורכי הדין במשרד ערן דוידוב, מתמחים בדיני משפחה וירושה עם ותק של 15 שנים בתחום, והם יסייעו לכם לפתור את הסכסוכים.

  אנו יודעים כיצד להתמודד עם צוואות, וכיצד להתגונן מפני אתגרים של בני משפחה כדי לעזור להבטיח שרצונותיו האחרונים של יקירכם מתקיימים. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ.

  עורך דין סכסוכי ירושה ערן דוידוב

  עורך דין סכסוכי ירושה

  אובדן של אדם אהוב יכול למרבה הצער להיות מלחיץ יותר אם מתעורר סכסוך ירושה. כדי לפתור את המצב, יש להתייעץ עם עורך דין סכסוכי ירושה. עורך דין ערן דוידוב מייצג ומלווה משפחות בתהליכי מימוש צוואות וירושות, עד למימוש כוונתו ורצונו של המנוח לטפל בעניינים חשובים כגון רכוש, כספי ירושה וחפצים אישיים.

  עורך דין סכסוכי ירושה מוביל לפתרון בעיות מחלוקות שנוגעות לירושות בהיקפים גדולים ומורכבים.

  אם הנחלה גדולה ומורכבת; חשוב לשכור שירותי עורך דין סכסוכי ירושה לביצוע הצוואה. אם הצוואה לא יכולה לפתור את סכסוך הירושה, זמינות אפשרויות כמו גישור, בוררות ונאמנות. בגישור כל הצדדים נפגשים יחד ודנים באי הסכמה בירושה.

  בירור סכסוכי ירושות בבית המשפט לענייני משפחה

  ליטיגציה מערבת את מערכת בתי המשפט לצוואה והיא בדרך כלל מוצא אחרון. סוגיות שמובילות לייצוג על ידי עורך דין סכסוכי ירושה כוללות:

  • ביטול ירושה.
  • התנגדות לצוואה
  • שינויים מהותיים בצוואה אחרונה שנוגדים את הוראות הצוואה הקודמת.
  • בעיות יכולות נפשיות או פיזיות של המוריש.
  • תביעות שמבוססות על טענות להשפעה בלתי הוגנת.

  בכל מצב של חוסר הסכמה והתנגדות לצוואה, שמובילים לצורך בדיונים משפטיים, מומלץ לשכור שירותי עורך דין סכסוכי ירושה.

  סכסוכי ירושה בין אחים

  סוגיות משפטיות הנוגעות לסכסוכי ירושה

  ערעור על ירושה הוא תהליך מאוד רגשי. בנוסף לפטירת בן משפחה, ישנם הליכים משפטיים שיש לקיים, ומגבלות זמן. התנהלות משפטית שגויה במהלך סכסוך צוואה עלול לגרום לדחייה הבקשה על ידי בית המשפט.

  בחלק מהמקרים, ערעור על צוואה עשוי להתקבל בהצלחה, בעוד שבמקרים אחרים שצוואה נשארת ללא שינוי.

  מה עורך דין לסכסוכי ירושה יכול לעשות עבורכם?

  אם הצדדים מסוכסכים בנושא ירושה בטענות השפעה בלתי הוגנת, יכולת נפשית או כפייה, עורך דין ערן דוידוב, מומחה לדיני משפחה וירושה, עם ותק של 15 שנים בתחום, מייצג את הצדדים, עם ראיות תומכות מתאימות ועם בקיאות מקיפה בתחום, עד לקיום הרצונות האמיתיים של המוריש.

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן